Prírodné výživové doplnky a lieky účinné pri liečbe poškodenej platničky

Ako sa ti páči článok?
[Celkom hlasovalo: 3 Priemer: 4.7]

Obsah článku

Prírodné výživové doplnky a lieky účinné pri liečbe poškodenej platničky

VitaCé je unikátny výživový doplnok. Obsahuje najviac prírodného vitamínu C v 1 kapsule na trhu v SR.

Účinky vitamínu C na bolesť chrbta: Najsilnejší prírodný vitamín C VitaCé obsahuje najviac prírodného vitamínu C v 1 kapsule.

| 100% prírodný: Vitamín C nachádzajúci sa vo VitaCé je čisto prírodný, nie umelo vyrobený (syntetický). | Lepšia vstrebateľnosť: Prírodný vitamín C sa lepšie vstrebáva než syntetický vitamín C, preto je lepšie využiteľný. | Imunita: Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. | Antioxidant: Vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. | Zníženie únavy a vyčerpania: Vitamín C prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

AU-MEDIC blokátor bolesti je zdravotnícka pomôcka, ktorá znižuje citlivosť na bolesť. AU-MEDIC blokátor bolesti účinkuje až 1 týždeň.

Náplasti znižujúce citlivosť na bolesť, balenie obsahuje 4 ks crystal tapov. Hlavnou a jedinou účinnou zložkou sú mikroskopické kryštály čistého kremíka, ktoré sú umiestnené v strednej časti crystal tapu. Po prilepení na alebo nad miesto bolesti mikroskopické kryštály čistého kremíka piezoelektrickým javom rušia prenos nervového signálu bolesti do mozgu a týmto fyzikálnym mechanizmom účinku obmedzujú pocit bolesti. Každý crystal tape je možné samostatne oddeliť a použiť. Účinnosť 1 ks tapu je až *1 týždeň, podľa miesta aplikácie. Každý kus odtrhnite samostatne, na mieste značenia.

Flextor je unikátny kĺbový prípravok pre komplexnú starostlivosť o kĺby. Tento komplexný výživový doplnok obsahuje kombináciu 7 aktívnych látok.

Flextor obsahuje unikátnu kombináciu aktívnych látok. Obsahuje vysoké množstvo glukozamínu, chondroitínu, MSM, bromelaínu, kolagénu a extraktu z Boswellie, vďaka ktorému podporuje udržanie zdravia kĺbov a kĺbikov, ktoré sa tiež nachádzajú v stavbe chrbtice a týmto efektívne pomáha liečiť bolesť chrbtice. Flextor je navyše obohatený o vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre správnu funkciu kostí a chrupaviek.

Liek Milgamma N sa používa ako podporná liečba zápalov a bolestí kostrových svalov

Milgamma je liek, ktorý obsahuje účinné látky benfotiamín (derivát vitamínu B1) a kyanokobalamín (vitamín B12). Milgamma sa používa na liečbu ochorení nervov rôzneho pôvodu - napríklad pri hernii disku, neuropatie a polyneuropatie (napr. zápalových ochorení periférnych nervov a koreňov, pri poškodení nervov následkom cukrovky, chronického alkoholizmu), neuralgie (bolesť nervov), neuritídy (zápal nervov), pásového oparu (herpes zoster), obrny tvárového nervu (paréza nervi facialis), poškodenia srdcového svalstva následkom nedostatku vitamínu B1, reumatických ťažkostí, bolesti svalov, pri príznakoch nadmerného preťaženia a v rekonvalescencii (zotavenie sa po chorobe).

Kurkumin ADVANCE je unikátny výživový doplnok, ktorý obsahuje vysokokoncentrovaný extrakt z kurkumy s najvyšším obsahom kurkumínu.

Kurkumin ADVANCE obsahuje 400 mg vysokokoncentrovaného extraktu z kurkumy s obsahom 95 % kurkuminoidov. Vďaka tomu ide o produkt s najvyšším obsahom kurkumínu v 1 kapsule na trhu v SR. Ďalej sa v kapsule nachádza aj piperín pre ešte lepšiu vstrebateľnosť kurkumínu. Zdravie kĺbov: Kurkuma prispieva k udržaniu dobrého stavu kĺbov. Nervová sústava: Kurkuma tiež podporuje normálnu funkciu nervového systému.

Horčíkový olej v spreji

Horčíkový olej je po aplikácii na kožu takmer okamžite vstrebáva do tela a smerovaný priamo do svalov.

Horčík (Mg, magnézium) je minerál zastúpený v pôde, oceánoch, rastlinách, zvieratách a tiež v našom tele. Horčík sa podieľa na 600 reakcií prebiehajúcich v našom tele. Nedostatok horčíka sa môže prejavovať radom príznakov. Od obezite, nespavosti, búšenie srdca, padanie vlasov, nervozity, zníženej sexuálnej túžby až po rannej kŕče v lýtkach. Nízka hladina horčíka v tele tiež narúša činnosť nadobličiek, ktoré produkujú antistresový hormón a tým je narušený aj režim dňa.

Horčík užívaný orálne môže spôsobiť laxatívne účinky, čím sa rapídne zníži doba, v ktorej sa môžu minerály absorbovať. Najlepší spôsob ako pravidelne zvyšovať hladinu horčíka, je kožné. Niektorí zdravotný experti začali nazývať kožnej aplikácii horčíka ako Transdermálna magnézium terapia (TMT).

Horčíkový olej je získaný z čisto prírodného zdroja. Pochádza z prastarého európskeho morského dna Zechstein, ktoré je 250 000 000 rokov staré a 1600 metrov hlboké.

100% morský kolagén bez prísad, ktorý naozaj funguje

Kolagén je dôležitý zdravie chrupaviek. Vedeli ste tiež, že? Ak telu dodáte kolagén, ako prvé ho využijú kosti, následne sa vstrebe do chrupaviek a až potom ho využije pokožka. O tom, že telo obsahuje množstvo prirodzeného kolagénu svedčí aj fakt, že kolagén tvorí 25% celkovej váhy proteínov v ľudskom tele. Okrem toho, je z neho tvorených aj 75% našej pokožky, dokonca asi 30% celého organizmu je vytvoreného z kolagénu.

Použitie kolagénu sa míňa účinku, ak organizmus trpí deficitom vitamínu C. Nezabúdajte, že človek si nevytvára a teda nerobí zásoby vitamínu C. Je potrebné ho telu denne dodávať vhodnou stravou, respektíve výživovými doplnkami. V prípade preťažovania a nedostatočného prílevu bielkovinovej zložky výživy dochádza k poruchám rastového procesu. Aj z tohto dôvodu sa zvykne podávať náročne športujúcim deťom a mládeži kolagénový (želatínový) hydrolyzát.

Prirodzenou súčasťou starnutia je aj znížená tvorba kolagénu, ktorá ak sa nerieši, vedie k nedostatok kolagénu v organizme. To môže mať za následky rôzne kožné zmeny, ale aj vážnejšie zranenia a znížený životný komfort.

Nalgesin S je liek na zmiernenie bolesti chrbta, svalov, kĺbov a na liečbu zápalových ochorení

Inhibíciou syntézy prostaglandínov pôsobí analgeticky, protizápalovo a antipyreticky. Nalgesin S zmierňuje bolesť po úrazoch (podvrtnutia, pomliaždeniny); pooperačné bolesti (v úrazovej chirurgii, ortopédii, gynekológii, čeľustnej chirurgii); bolesť hlavy, zubov; migrénu; bolesť chrbta. Nalgesin S sa v prípade infekčných ochorení používa ako doplnková liečba na zmiernenie bolestí svalov a kĺbov, zápalu a zníženie horúčky.